K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

Nápověda

Jak umístím na server poptávku půjčení peněz?

1. Zaregistrujte se jako zájemce o půjčku. Registrace je velmi jednoduchá - spočívá pouze ve vyplnění loginu (uživatelského jména), hesla a několika údajů o Vás.

2. Po registraci dorazí na Vaši e-mailovou adresu zpráva s aktivačním odkazem, na který kliknete a tím registraci dokončíte. Poté se již můžete přihlásit s Vaším loginem a heslem.

3. V levém menu klikněte na odkaz "Moje poptávky" a stiskněte tlačítko "Vložit novou poptávku".

4. Do jednotlivých polí vyplňte parametry Vaší poptávky (pole označená hvězdičkou jsou povinná) a stiskněte tlačítko "Uložit".

5. Hotovo! Vaše poptávka se začne zobrazovat soukromníkům, nebankovním subjektům, bankám a zprostředkovatelům, kteří nabízejí půjčení peněz s parametry odpovídajícími nebo blížícími se Vaší poptávce.

Jak umístím na server anonymní poptávku půjčení peněz?

1. Zaregistrujte se jako zájemce o půjčku. Registrace je velmi jednoduchá - spočívá pouze ve vyplnění loginu (uživatelského jména), hesla a několika údajů o Vás.

2. Chcete-li následně zadat anonymní poptávku, nevyplňujte žádné kontaktní údaje. Pole "E-mail" je povinné (kvůli doručení aktivačního odkazu), tj. musíte jej vyplnit, pod ním ovšem zaškrtněte možnost "neuvádět e-mail u poptávek".

3. Po registraci dorazí na Vaši e-mailovou adresu zpráva s aktivačním odkazem, na který kliknete a tím registraci dokončíte. Poté se již můžete přihlásit s Vaším loginem a heslem.

4. V levém menu klikněte na odkaz "Moje poptávky" a stiskněte tlačítko "Vložit novou poptávku".

5. Do jednotlivých polí vyplňte parametry Vaší poptávky (pole označená hvězdičkou jsou povinná) a stiskněte tlačítko "Uložit".

6. Hotovo! Vaše poptávka se začne zobrazovat soukromníkům, nebankovním subjektům, bankám a zprostředkovatelům, kteří nabízejí půjčení peněz s parametry odpovídajícími nebo blížícími se Vaší poptávce.

Jak zpřístupním kontakty zájemců o půjčku?

Kontakty na zájemce o půjčku jsou dostupné pouze zaregistrovaným posytovatelům půjček, kteří mají aktivní standardní nebo zvýrazněnou nabídku půjčení peněz. Chcete-li tedy kontakty zpřístupnit, postupujte takto:

1. Zaregistrujte se jako soukromník, nebankovní subjekt, banka nebo zprostředkovatel.

2. Vložte do systému nabídku půjčení peněz (blíže viz popis v následujícím odstavci "Jak umístím na server nabídku půjčení peněz?").

3. Uhraďte částku odpovídající standardní nebo zvýrazněné nabídce na Vámi zvolený počet měsíců (podrobný postup najdete na stránce Možnosti zveřejnění nabídky, která se automaticky objeví po vložení Vaší nabídky do systému).

Jak umístím na server nabídku půjčení peněz?

1. Zaregistrujte se jako soukromník, nebankovní subjekt, banka nebo zprostředkovatel. Registrace je velmi jednoduchá - spočívá pouze ve vyplnění loginu (uživatelského jména), hesla a několika údajů o Vás (resp. nebankovním subjektu nebo bance).

2. Po registraci dorazí na Vaši e-mailovou adresu zpráva s aktivačním odkazem, na který kliknete a tím registraci dokončíte. Poté se již můžete přihlásit s Vaším loginem a heslem.

3. V levém menu klikněte na odkaz "Moje/Naše nabídky" a stiskněte tlačítko "Vložit novou nabídku".

4. Do jednotlivých polí vyplňte parametry Vaší nabídky (pole označená hvězdičkou jsou povinná) a stiskněte tlačítko "Uložit". Tím je nabídka automaticky zveřejněna zdarma, a to na 2 dny.

5. Máte-li zájem o zveřejnění na delší dobu, zvolte si na následující stránce některou z možností zveřejnění nabídky a postupujte podle pokynů uvedených v odstavci "Jak zveřejnit Vaši nabídku".

Přehled a popis dalších funkcí pro příslušný typ uživatele se objeví po výběru typu uživatele:


PŮJČKA MĚSÍCE!
Home Credit půjčka
Sjednejte si online žádost o půjčku bezpečně, rychle a z pohodlí Vašeho domova. Výsledek předběžného posouzení žádosti se dozvíte ihned a zdarma. Půjčka se zárukou spokojenosti: # žádáte z pohodlí Vašeho domova # půjčka od 10.000 až do 250.000 Kč # můžete měnit výši splátky # pojištění výdajů - nemusíte se bát, že nebudete moci splácet # nepotřebujete ručitele # půjčku můžete do 1 měsíce zrušit NYNÍ AKCE! ZA ŘÁDNÉ SPLÁCENÍ VÁM TEĎ VRÁTÍME AŽ 20 SPLÁTEK! Bližší informace a kontakt...
Home Credit - spojení půjček
Spojíme Vaše půjčky do jedné výhodnější s měsíční úsporou až 69 %! Ušetřete, neplaťte poplatky a úroky z několika půjček. Za vyřízení půjčky u nás neplatíte, zdarma ji můžete i předčasně splatit. Vše vyřídíte z pohodlí domova, administrativu zařídíme za Vás! Bližší informace a kontakt...
známka 1
VITA úvěr
Úvěr již od 50.000 Kč ručený nemovitostí, určený fyzickým osobám, které mají možnost ručit nemovitostí (vlastníkem může být i jiná osoba) a zároveň potřebují rychle získat hotovost bez složitého papírování. Zažádejte o nezávaznou konkrétní nabídku na Vaši nemovitost! Bližší informace a kontakt...
16.03.2012
Úprava povinných údajů u poskytovatelů půjček
U poskytovatelů půjček patří mezi povinné údaje v jejich Profilu nově i jejich fyzická adresa (pole Ulice, Obec a PSČ). Doplňte tedy prosím tyto údaje do Vašeho Profilu. Nabídky poskytovatelů, kteří nemají vyplněné všechny povinné údaje, bohužel nemohou být zobrazovány.
06.03.2012
Zveřejňování nabídek zdarma
Od 06.03.2011 je možné zveřejnění nabídky zdarma na max. 2 dny. Další možnosti zveřejnění nabídky jsou popsány na stránce Možnosti zveřejnění nabídky.
Všechny novinky a tipy...

UŽIVATEL

INFORMACE