K personalizaci reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím | Další informace

ZVEŘEJNĚNÍ NABÍDKY

UŽIVATEL

INFORMACE


Volba typu poskytovatele

Typ poskytovatele zvolte podle toho, zda peníze půjčujete z vlastních zdrojů (pak můžete být soukromník, nebankovní subjekt nebo banka) nebo z cizích zdrojů (pak jste zprostředkovatel). Podrobnější popis rozdílů mezi jednotlivými typy naleznete níže.

Nabízím půjčku nebo úvěr jako:

Soukromník

Soukromník

Sekce určená pro jednotlivce, kteří nabízejí půjčení peněz. Můžete uložit nabídku půjčení peněz, vyhledávat v poptávkách půjčení peněz a reagovat na hodnocení uložená Vašimi zákazníky. Blíže viz přehled a popis funkcí pro soukromníky.

Nebankovní subjekt

Nebankovní subjekt

Sekce určená pro nebankovní subjekty, které nabízejí půjčky nebo úvěry. Můžete ukládat nabídky půjčení peněz, vyhledávat v poptávkách půjčení peněz a reagovat na hodnocení uložená Vašimi zákazníky. Viz také přehled a popis funkcí pro nebankovní subjekty.

Banka

Banka

Sekce určená pro banky, které nabízejí půjčky nebo úvěry. Můžete ukládat nabídky půjčení peněz, vyhledávat v poptávkách půjčení peněz a reagovat na hodnocení uložená Vašimi zákazníky. Blíže viz přehled a popis funkcí pro banky.

Zprostředkovatel

Zprostředkovatel

Sekce určená pro zprostředkovatele, kteří nabízejí půjčku nebo úvěr jiného poskytovatele (soukromníka, nebankovního subjektu nebo banky). Můžete ukládat nabídky půjčení peněz, vyhledávat v poptávkách půjčení peněz a reagovat na hodnocení uložená Vašimi zákazníky. Viz také přehled a popis funkcí pro zprostředkovatele.


Registrace a přihlášení

Registrace

Registrace

Pokud jste se zatím nezaregistrovali, můžete tak učinit na stránce pro registraci. Po registraci získáte přístup k dalším funkcím serveru (ukládání nabídek / poptávek, hodnocení poskytovatelů / reakce na hodnocení). Registrace je velmi jednoduchá a zdarma.

Přihlášení

Přihlášení

Pokud jste již na našem serveru zaregistrováni, přihlašte se na stránce pro přihlášení.


Chcete mít nabídku v tomto boxu?
Zvýrazněte si Vaši nabídku!
16.03.2012
Úprava povinných údajů u poskytovatelů půjček
U poskytovatelů půjček patří mezi povinné údaje v jejich Profilu nově i jejich fyzická adresa (pole Ulice, Obec a PSČ). Doplňte tedy prosím tyto údaje do Vašeho Profilu. Nabídky poskytovatelů, kteří nemají vyplněné všechny povinné údaje, bohužel nemohou být zobrazovány.
06.03.2012
Zveřejňování nabídek zdarma
Od 06.03.2011 je možné zveřejnění nabídky zdarma na max. 2 dny. Další možnosti zveřejnění nabídky jsou popsány na stránce Možnosti zveřejnění nabídky.
Všechny novinky a tipy...